Türk Hava Yolları Delightful Stories Projesi İle İlham Vermeye Devam Ediyor!

Türk Hava Yolları Delightful Stories Projesi İle İlham Vermeye Devam Ediyor!

Türk Hava Yolları marka özü ve “Dünya Daha Büyük. Keşfet!” sloganı doğrultusunda, hedef kitlesine “Delightful Stories” projesi ile ilham veriyor. Proje kapsamında, hayallerinin peşinden koşan insanların hikayeleri Türk Hava Yolları kitlesi ile paylaşılıyor. Projenin yeni videosunda izleyiciler Amerikalı kum sanatçısı Andres Amador’un hikayesi ile buluşuyor.

Latin kökenli bir Amerikalı olan Andres Amador 30 yaşına kadar “sıradan” denilebilecek bir hayat yaşar. Katıldığı bir festivalde aldığı ilhamı cesaretle takip edip hayatını istediği yönde değiştirerek hayallerini gerçeğe dönüştürür.Bugün benzersiz sanatını icra etmek için dünyanın en güzel sahillerini gezen Andres’in Delightful Stories için hazırlanan videosuna ise Cape Town şehri ev sahipliği yapıyor. Cape Town’un güzelliğiyle bezenen hikaye, etkileyici bir seyir deneyimi vaat ediyor.

Kullanıcılar projenin resmi web sitesi www.delightfulstories.comda ilham veren hikayeleri izlerken, aynı zamanda kendi hikayelerini paylaşabilecekler. Proje sonunda, hikayelerin sahiplerinin oluşturduğu bir jüri tarafından seçilecek olan bir kullanıcının hikayesi, Türk Hava Yolları tarafından gerçeğe dönüştürülecek.

’‘Siz keşfetmek, yeni hayaller peşinde koşmak ve dünyanızı genişletmek istediğinizde biz birlikte yola çıkmaya hazırız.’’ Turkish Airlines”

Dekatlon Buzz imzalı projede yer alan hikayeler tüm yıl boyunca www.delightfulstories.com adresi üzerinden yayınlanacak. Sizde kendi hikâyenizi paylaşarak hayallerini gerçekleştirmek isteyenlere ilham kaynağı olabilirsiniz.