Coca Cola Şişeleriyle Gelen Sürprizler

Coca Cola Şişeleriyle Gelen Sürprizler

Coca Cola, yeni filminde, 6 kişinin kişiselleştirilmiş Coca Cola şişelerinin de yardımıyla karşılaştıkları sürprizleri ve yaşadıkları duygusal anları anlatmış.

Bir gencin hayatında ilk defa biyolojik babasıyla tanışması, Afganistan’da asker olan oğlunu karşısında bulan bir baba, bebek bekleyen bir çiftin ailelerine yaptıkları duyuru, genç bir adamın sevgilisine yaptığı evlenme teklifi… Bütün bunların duygusal birer sürpriz olmasının yanı sıra bir ortak özellikleri daha var: Kişiselleştirilmiş Coca Cola şişeleri. Büyükanne olacağınızı üzerinde “Grandmother” yazan bir Coca Cola şişesiyle öğrenmek, ya da üzerinde “Husband” yazan bir şişeyle evlilik teklifi almak Coca Cola’nın insanların hayatındaki mutlu anlara eşlik etme misyonunu çok güzel ifade ediyor.

“Best Coke Ever” adıyla yayınlanan film, buna benzer altı hikayeden oluşuyor. Reklam filminin yaratıcı ajansı, David. Coca Cola’dan yapılan açıklamaya göre film bir senaryo üzerine kurulu değil. Yani izlediğimiz hikayeler, filmdeki insanların gerçek hayatları.