Künyemiz

Pazarlamailetisimi.com'un kurucusudur. Aynı zamanda dijital pazarlama sektöründe danışmanlık hizmeti vermektedir.
Katkılarını Gör
Pazarlamailetisimi.com'un CEO'su. Pazarlamaya gönül vermiş bir techgeek. Dijital trendler, teknolojik gelişmeler ve tech start-up dünyasının yakın takipçisi.
Katkılarını Gör
Once upon a time, a heroic Jedi Knight and founding writer, now an intellectual digital writer.
Katkılarını Gör
Üyelikleri sonlandırılan kullanıcıların, içeriklerinin devrolduğu hesaptır.
Katkılarını Gör
Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur, Pazarlama İletişimi bünyesinde bir süre yazar olarak içerik üretimine katkı sağlamıştır.
Katkılarını Gör
Markalara dair bir çok içeriğe ulaşabileceğiniz, güncel ve ilgi çekici konuları ile alternatif bilgi platformu Markabeyi'ne Hoş geldiniz...
Katkılarını Gör
Zaman en değerli hazinen! Kurumsal iletişimle ilgili merak ettiğin konular Yönetici Özeti'nde...
Katkılarını Gör
Kendince bir şeyler karalayan biri! Dijital Dünya'nın daimi takipçisi. İletişimin teknolojiyi teğet geçtiği yerlerde kendini konumlandıran kişilik. #digital #marketing #advertising
Katkılarını Gör
Görsel iletişim tasarımı uzmanı.
Katkılarını Gör
Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi
Katkılarını Gör
Kadir Has Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümünden mezun oldu. Yaklaşık on yıldır, sektörde yerini almış ünlü markaların İletişim, Pazarlama ve Perakende direktörlükleri ile dijital, reklam, tekstil, baskı gibi bir çok alanda Art Director olarak başarılı işlere imza atarak; kurum ya da kişilere kurumsal kimlik tasarımı, illüstrasyon, kişisel tasarım, görsel sanatlar gibi konularda proje bazlı danışmanlık desteği sunmaktadır. Ayrıca kendi bloğunda da tasarım üzerine yazılarını paylaşarak kendi markasını oluşturmak için çalışmaktadır.
Katkılarını Gör
Konuk Yazar | advertiser
Katkılarını Gör
İletişim, strateji ve markalama ve insan üzerine kafa yoran pazarlama profesyoneliyim. Metrikleri olan, merkezine insanı alan, satışa dönen pazarlamayı inanır ve icra ederim
Katkılarını Gör
Sanatçı ve yazar. 1987'de Ankara'da doğdu. Bilkent Üniversitesi THM’den sonra, marketing çalışmaları ve on bir sivil toplum başkanlığına istinaden 'En İyi Dijital Ajans' ödüllerine ve uluslararası onur nişanlarına layık görüldü. Eserleri; birçok ülkede sanatseverlerle buluştu. İstanbul ve Anadolu Üniversiteleri'nde Sosyoloji ve Felsefe çalışmalarına devam etmektedir. Dijital Prestij: Teknoloji, Sosyal Medya ve Marketing Üzerine kitabı 2018'de yayımlanan Us; AFSAD ve Anadolu Görsel Sanatlar Derneği üyesi.
Katkılarını Gör
Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur. Kısa bir süre Pazarlama İletişimi'nde yazarlık yapmıştır. Kullanıcıyı daha yakından tanımak için diğer yazılarına göz atabilirsiniz.
Katkılarını Gör
Beykent Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünden mezun oldu. Meslek hayatına yazılım uzmanı olarak başladı. Dört yıllık yazılım dünyası deneyiminden sonra çeşitli web sitelerinde kıdemli yazılım uzmanı ve dijital pazarlama sorumlusu olarak çalıştı. 2013 yılında Seogaste.com’u ve 2016 yılında Clicksus’u kurdu.
Katkılarını Gör
İlkokuldan beri hep yazmayı severdim. Kompozisyonlarda ek kağıt hakkım olsun çok isterdim. Ek kağıdı üniversitede verdiler, pek tercih etmedim. Hızlı okuma yarışmalarında hep birinciydim. Ortaokula geçtim, yazmayı hep sevdim. Lisede hocalarıma bile yazılarda destek verdim. Ergenlik gereğidir, şiir karaladım; dizeleri pek sevdim. Meslek lisesi 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde okurken, ben 'edebiyatçı' olacağım dedim. Kaderin cilvesi... 'Tarih' bölümüne yerleştim. Sevemedim. Bana göre değil dedim. Kendime bir ideal belirledim ve 'Reklamcı' olmalıyım ben dedim. Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümü'ne yerleştim. Bir okul nasıl sevilebilirse daha fazla sevdim. Mezun olurken hüzünlendim. Mezun olup, şehrime dönünce çok geçmedi bir reklam ajansına girdim. 'Dijital Pazarlama' departmanında 'junior'lığı sevemedim. Şimdi kendimi buldum dediğim, kendimle bütünleştirdiğim, seve seve bitiremediğim işteyim. Metin Yazarlığımı da seve öle icra etmekteyim. Ayrıca, tarih sevdasını beynime işledim, hep bir yandan ilgilenirim. Oldum olası 'Leopar'ları çok severim. Alternatif tıp, aslında ot çöp yani koca karı ilaçları ile yakından ilgilenirim. Şimdilerde bir kedi annesiyim "Leo". Oğlum ismini büyük büyük atası leoparın leo'sundan alıyor; bunun da bilinmesini isterim. Bu biyografiyi sonuna kadar okuyabilmiş iseniz, çok teşekkür ederim:)
Katkılarını Gör
İktisat mezunu, sayılarla uğraşmayı seven dijital pazarlama çırağı.
Katkılarını Gör
Sosyal medya, teknoloji ve sanat üzerine yazılar yazıyorum.
Katkılarını Gör
İş adamı, SEO ve dönüşüm oranı optimizasyonu uzmanı.
Katkılarını Gör
Pazarlama İletişimi bünyesinde kısa bir süre konuk yazar olarak içerik üretimine katkı sağlamıştır. Yazar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için önceki yazılarına göz atabilirsiniz.
Katkılarını Gör
X