Künyemiz - Pazarlama İletişimi Profesyonelleri

Künyemiz

Pazarlamailetisimi.com'un kurucusudur. Aynı zamanda dijital pazarlama sektöründe strateji, proje yönetimi ve SEO konularında hizmet vermektedir.

Pazarlamailetisimi.com'un CEO'su. Pazarlamaya gönül vermiş bir techgeek. Dijital trendler, teknolojik gelişmeler ve tech start-up dünyasının yakın takipçisi.

Konuk Yazar

Konuk Yazar

Once upon a time, a heroic Jedi Knight and founding writer, now an intellectual digital writer.

Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur, Pazarlama İletişimi bünyesinde bir süre yazar olarak içerik üretimine katkı sağlamıştır.

Operation Manager

Öğrenci Yazar

Author

Markalara dair bir çok içeriğe ulaşabileceğiniz, güncel ve ilgi çekici konuları ile alternatif bilgi platformu Markabeyi'ne Hoş geldiniz...

Creative Director

Üyelikleri sonlandırılan kullanıcıların, içeriklerinin devrolduğu hesaptır.

Öğrenci Yazar

Öğrenci Yazar

Konuk Yazar

Author

Konuk Yazar

Konuk Yazar

Kendince bir şeyler karalayan biri! Dijital Dünya'nın daimi takipçisi. İletişimin teknolojiyi teğet geçtiği yerlerde kendini konumlandıran kişilik. #digital #marketing #advertising

Pazarlama Filozofu

Pazarlama İletişiminin Creative Director'lerinden biridir. Yaptığı tasarımsal çalışmalarla platformumuza görsel çözümler sunmaktadır. Yönetici hakkında daha fazla bilgi edinmek için önceki yazılarına göz atabilirsiniz.

Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi

Konuk yazar

Konuk Yazar | advertiser

Zaman en değerli hazinen! Kurumsal iletişimle ilgili merak ettiğin konular Yönetici Özeti'nde...

Yazar

Öğrenci Yazar

Konuk Yazar

A.D.1644™️ Marketing Group CEO

Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur. Kısa bir süre Pazarlama İletişimi'nde yazarlık yapmıştır. Kullanıcıyı daha yakından tanımak için diğer yazılarına göz atabilirsiniz.

İlkokuldan beri hep yazmayı severdim. Kompozisyonlarda ek kağıt hakkım olsun çok isterdim. Ek kağıdı üniversitede verdiler, pek tercih etmedim. Hızlı okuma yarışmalarında hep birinciydim. Ortaokula geçtim, yazmayı hep sevdim. Lisede hocalarıma bile yazılarda destek verdim. Ergenlik gereğidir, şiir karaladım; dizeleri pek sevdim. Meslek lisesi 'Bilişim Teknolojileri' bölümünde okurken, ben 'edebiyatçı' olacağım dedim. Kaderin cilvesi... 'Tarih' bölümüne yerleştim. Sevemedim. Bana göre değil dedim. Kendime bir ideal belirledim ve 'Reklamcı' olmalıyım ben dedim. Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümü'ne yerleştim. Bir okul nasıl sevilebilirse daha fazla sevdim. Mezun olurken hüzünlendim. Mezun olup, şehrime dönünce çok geçmedi bir reklam ajansına girdim. 'Dijital Pazarlama' departmanında 'junior'lığı sevemedim. Şimdi kendimi buldum dediğim, kendimle bütünleştirdiğim, seve seve bitiremediğim işteyim. Metin Yazarlığımı da seve öle icra etmekteyim. Ayrıca, tarih sevdasını beynime işledim, hep bir yandan ilgilenirim. Oldum olası 'Leopar'ları çok severim. Alternatif tıp, aslında ot çöp yani koca karı ilaçları ile yakından ilgilenirim. Şimdilerde bir kedi annesiyim "Leo". Oğlum ismini büyük büyük atası leoparın leo'sundan alıyor; bunun da bilinmesini isterim. Bu biyografiyi sonuna kadar okuyabilmiş iseniz, çok teşekkür ederim:)

İktisat mezunu, sayılarla uğraşmayı seven dijital pazarlama çırağı.

Sosyal medya, teknoloji ve sanat üzerine yazılar yazıyorum.

İletişim, strateji ve markalama ve insan üzerine kafa yoran pazarlama profesyoneliyim. Metrikleri olan, merkezine insanı alan, satışa dönen pazarlamayı inanır ve icra ederim

Brand Account

Öğrenci Yazar

Yazar

Brand Account

Pazarlama İletişimi bünyesinde kısa bir süre konuk yazar olarak içerik üretimine katkı sağlamıştır. Yazar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için önceki yazılarına göz atabilirsiniz.

Brand Account

Konuk Yazar

Yazar

To Top
X