Künyemiz - Pazarlama İletişimi Profesyonelleri

Künyemiz

Pazarlamailetisimi.com'un kurucusudur. Aynı zamanda dijital pazarlama sektöründe strateji, proje yönetimi ve SEO konularında hizmet vermektedir.

Pazarlamailetisimi.com'un CEO'su. Pazarlamaya gönül vermiş bir techgeek. Dijital trendler, teknolojik gelişmeler ve tech start-up dünyasının yakın takipçisi.

Konuk Yazar

Konuk Yazar

Once upon a time, a heroic Jedi Knight and founding writer, now an intellectual digital writer.

Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur, Pazarlama İletişimi bünyesinde bir süre yazar olarak içerik üretimine katkı sağlamıştır.

Operation Manager

Öğrenci Yazar

Author

Creative Director

Üyelikleri sonlandırılan kullanıcıların, içeriklerinin devrolduğu hesaptır.

Markalara dair bir çok içeriğe ulaşabileceğiniz, güncel ve ilgi çekici konuları ile alternatif bilgi platformu Markabeyi'ne Hoş geldiniz...

Öğrenci Yazar

Konuk Yazar

Öğrenci Yazar

Author

Konuk Yazar

Konuk Yazar

Kendince bir şeyler karalayan biri! Dijital Dünya'nın daimi takipçisi. İletişimin teknolojiyi teğet geçtiği yerlerde kendini konumlandıran kişilik. #digital #marketing #advertising

Pazarlama İletişiminin Creative Director'lerinden biridir. Yaptığı tasarımsal çalışmalarla platformumuza görsel çözümler sunmaktadır. Yönetici hakkında daha fazla bilgi edinmek için önceki yazılarına göz atabilirsiniz.

Kurumsal İletişim ve Marka Yönetimi

Pazarlama Filozofu

Konuk yazar

Konuk Yazar | advertiser

Yazar

Öğrenci Yazar

Konuk Yazar

by Fatih Göçen | Zaman en değerli hazinen! Kurumsal iletişimle ilgili merak ettiğin konular Yönetici Özeti'nde...

Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur. Kısa bir süre Pazarlama İletişimi'nde yazarlık yapmıştır. Kullanıcıyı daha yakından tanımak için diğer yazılarına göz atabilirsiniz.

İktisat mezunu, sayılarla uğraşmayı seven dijital pazarlama çırağı.

Sosyal medya, teknoloji ve sanat üzerine yazılar yazıyorum.

Brand Account

Pazarlama İletişimi bünyesinde kısa bir süre konuk yazar olarak içerik üretimine katkı sağlamıştır. Yazar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için önceki yazılarına göz atabilirsiniz.

Brand Account

Konuk Yazar

Yazar

Öğrenci Yazar

Yazar

Brand Account

To Top
X