Modacruz'un Yeni Girişimi Bebecruz Açıldı

Modacruz’un Yeni Girişimi Bebecruz Açıldı

İkinci el lüks giyim markası olan ve adına daha sık duymaya başladığımız Modacruz, yeni bir girişime imza atarak ikinci el bebek ürünleri alım ve satımını gerçekleştirmek için Bebecruz’u hayata geçirdi.

Modacruz artık sadece ikinci el lüks giyimlerini değil, ikinci el bebek ürünlerini de e-ticaret sitesi üzerinden pazar alanına çevirdi. Bu kategori için yeni bir web site Bebecruz.com sadece ikinci el bebek ürünlerinin alım ve satımını yönlendirecek. E-ticaret moda sektöründe yakaladığı hızlı başarıyı ve gelişimi bebek ürünlerininde de yakalamak istiyorlar. Proje yaklaşık bir yıl önce gündeme gelmiş ama Modacruz ekibi böyle bir proje olmadığını belirtmişlerdi.

Bebek ürünleri kategorisinde Modacruz’un izinden gidecek olan Bebecruz, annelerin ve anne adaylarının bebek ürünlerini web site üzerinden satmalarını ve ürün almalarını sağlıyor. Sadece web site ile sınırlı kalmayan proje için İOS uygulaması da yayınlandı. Şimdilik İOS da var olan uygulama pek yakında Android’e de gelecektir. Bebecruz’un Modacruz’dan tek farkı hedef kitlesini ve ürün gamını daraltarak daha spesifik bir alanda hizmet vermesi. Ürün alım ve satımının dışında Bebecruz kullanıcıları isterlerse deneyimlerini paylaşabilir, arkadaşlık kurabilirler.