Hoşlanmadığınız Bir Hediye Aldığınızda Tepkiniz Ne Olur?

Özel günlerde aldığınız hediyeler beklediğiniz gibi çıkmayınca ne yapacağını bilemeyenlerdenseniz, Jeff Goldblum’ın boy gösterdiği elektronik perakendecisi Currys PC World’ün Noel kampanyası filmleri tam size göre.

Hediye paketini açıp da hayal kırıklığı yaratan bir manzarayla karşılaşınca kimileri ustalıkla durumu idare eder, kimileri ne yapacağını bilemez. Özel günlerde böyle kötü sürprizlere hazırlıklı olmak lazım. Currys PC World’ün Noel kampanyasında da Jeff Goldblum, bu konuda yardımınıza koşuyor.

Firmanın “Spare the Act” (Yedek Davranış) adı verilen Noel kampayasında ünlü aktör, aileler birbirlerine hediye verdikleri sırada oluşan en tuhaf anlarda araya girip sevdiklerimizin bize berbat bir hediye verdiklerini anlayıp kırılmalarını önlemek için nasıl davranmamız gerektiğini anlatıyor. Goldblum’ın tavsiyesine göre aldığımız hediye bambaşka, istediğimiz bir hediyeymiş gibi davranmamız gerekiyor. Herkes bunu yapabilecek kadar iyi bir aktör mü orası tartışılır.

Kampanya, AMV BBDO imzalı. Yaratıcı ajansın kreatif direktörü, “Noelin bir çoğumuzun en berbat hediyeleri aldığı bir dönem olduğu bir gerçek.” diyor. Seride beş reklam filmi bulunuyor.

 

 

 

Buse Över

Konuk Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X