Yetişkinlerin Boyama Merakı için Oreo'dan Boyanabilir Paketler

Yetişkinlerin Boyama Merakı için Oreo’dan Boyanabilir Paketler

Son günlerde yetişkinler arasında giderek yaygınlaşan boyama kitapları yeni bir trend yarattı. Markalar da bu trendden faydalanıyor, bunlardan biri de Oreo.

Boyama yapmak yetişkinler arasında yaygın bir hobi haline geldi. Bu hobinin yaratıcılığı geliştirmesinin yanı sıra, strese ve kaygıya iyi geldiği söyleniyor. Oreo da bu verilerden yola çıkarak boyanabilir paketler kampanyasını hayata geçirdi. Kampanya The Martin Agency ve Maya Design iş birliğiyle hayata geçti. Boyanmaya hazır, Jeremyville ve Timothy Goodman tarafından markaya özel illustrasyonlarla tasarlanan paketlere Oreo’nun shop.oreo.com adlı sitesinden ulaşabiliyor ve bunları dijital ortamda size sunulan renk paletiyle boyayabiliyorsunuz. Boyamanız biter bitmez paketiniz sizin için kargoya veriliyor ve her bir paketin ücreti 15 dolar.

Dijital ortamda boyamak yerine daha geleneksel şekilde paketini boyamak isteyenler için de bir seçenek mevcut; boyama kalemleriyle birlikte verilen boş paketleri satın alıp evde de boyayabilirsiniz. Oreo’nun bu kampanyası sadece özel günlerde kullanıcılarla buluşuyor.

Yetişkinlerin Boyama Merakı için Oreo'dan Boyanabilir Paketler

Yetişkinlerin Boyama Merakı için Oreo'dan Boyanabilir Paketler