Selfie Çılgınlığına Zaman Limitli Uygulama

Selfie Çılgınlığına Zaman Limitli Uygulama

Selfie çekmekten bitmiş haldeyiz. Ancak selfie çılgınlığı dur durak bilmiyor. Zaman limitli selfie uygulaması Timit, “öz çekim” seven dostlarınıza yeni bir uğraş kazandırmak için güzel bir destek aldı.

Timit Amerikalı yatırımcı  Tim Draper’dan 100 bin  dolar tohum yatırım aldı.Zaman limitli selfie  uygulaması Timit, Tim Draper’in bir başka yatırımı olan Draper University öğrencisi iki genç Remmelt Van Tol ve Shin Liang tarafından kurulan dünyanın ilk zaman limitli mesajlaşma uygulaması olarak tarihe adını yazdırdı.

San Francisco merkezli bu akıl tutulmasının çok kısa bir sürede yaygınlaşacağı düşünülüyor. Kullanıcılar fotoğraflarına belli bir zaman sınırı koyuyor ve istediğiniz bir arkadaşınızla paylaşıyorsunuz. Eğer paylaşımınız belirlediğiniz süre içerisinde zaman aşımına uğramaz ve cevaplanırsa fotoğrafınızın görüntülenmesi devam ediyor. Siz bunlarla uğraşırken Timit ise, arkadaşınızın şaşkın hallerini fotoğraflıyor ve karşı tarafa iletiyor.

AppStore mağazasında İOS platformunda kara cumaları bekleyen Timit’in pazarlamailetisimi.com ekibi olarak yakında South Park’a konu olacak bir şekilde popülaritesinin özellikle de gençler arasında artacağını düşünüyoruz. Zorunlu ve limitli zamanda cevaplama özelliği ile benzer uygulamalardan ayrılan Timit uygulamasının iOS sürümünü buradan inceleyebilirsiniz.