Kızılay'dan Suriyelilerin Yaralarını Sarmaya Davet

Kızılay’dan Suriyelilerin Yaralarını Sarmaya Davet

Kızılay, yayınladığı yeni reklam filmiyle insanları Suriyelilere sahip çıkmaya çağırdı. Havaların soğumasıyla birlikte Suriyelilerin yaşam mücadelelerinin daha da zorlaştığını belirten Kızılay bu sorun hakkındaki farkındalığı arttırmayı hedefliyor.
“Önümüzdeki zorlu kış şartlarında Suriyelilere sahip çıkalım. Yaraları birlikte saralım.” Bu başlıkla çıkan kampanya yaptığı iletişim faaliyetleriyle tam gaz devam ediyor. Sınır komşumuz Suriye’deki iç savaş ve şiddet ortamı yüzünden 11 milyon Suriyeli evlerini terk etmek zorunda kaldı. 2 milyondan fazla Suriyeli de ülkemize sığındı. Bu zorlu süreçte ülkelerini terk etmek zorunda kalan ve ülkemize sığınan Suriyeli mültecilere yardım etmek için Türk halkının desteğini isteyen Kızılay yeni, duygu yüklü bir reklam filmi yayınladı.
“Gelin, bu zorlu kış şartlarında onlar için bir kez daha harekete geçelim” diyerek daha da büyüyecek dram hikayelerinin önüne geçmek ve onları yalnız bırakmamak adına onlara yardım çağrısı düzenleyen Kızılay, reklam filminde empati duygumuzu güçlendirecek bir gerçeğe odaklanıyor. Bu gün bunları yaşayan mültecilerin kaderini gelecekte bir gün herkes yaşayabilir diyerek Türk halkını mültecilerin yaralarını birlikte sarmaya davet ediyor. İzleyenlerin içinde ince bir sızı bırakan, gözleri dolduran duygu yüklü ve oldukça anlamlı bu reklam filmi Lowe İstanbul imzasını taşıyor. Sözün özü Suriyeliler yardımlarınızı bekliyor.

Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir