Burberry ve Dream Works'ten Atkıları Uçuran Ortak Kampanya

Burberry ve Dream Works’ten Atkıları Uçuran Ortak Kampanya

Burberry ve Dreamworks’ün yeni teknoloji şirketi Nova, Londra’nın en merkezi yerlerinden biri olan Picadilly Circus’ta interaktif bir kampanyaya imza attı.

Bu yeni kampanyada, yoldan geçen insanlar bir mobil uygulamadan Burberry marka atkıları isteklerine göre düzenleyip Picadilly Circus’ta bulunan dev ekrana yansıtabiliyorlar. Aynı anda en fazla beş kişi düzenledikleri atkıları ekrana yansıtıp istedikleri gibi hareket ettirebiliyorlar. Pazartesi başlayacak kampanya 31 Aralık’a kadar sürecek ve Londra’nın en ünlü ve kalabalık noktalarından birine yerleştirilen bu dev ekranda insanlar akıllı telefonları aracılığıyla bu deneyimi yaşayabilecek. Günün 24 saati devam edecek olan kampanya en ünlü animasyon filmlerinde kullanılan teknolojik yöntemlerle hazırlanmış.

Burberry CEO’su Christopher Bailey, yaptığı açıklamada “Picadilly Circus’taki dev ekranlar bize teknolojinin eğlence ve etkileşimi bir araya getirerek neler yapabileceğini göstermek için güzel bir alan sağladı.” dedi. Kişiselleştirilmiş bir tecrübeyi her gün yüzbinlercen insanın önünden geçtiği bir ekranda insanlarla paylaşmak kampanyayı oldukça dikkat çekici hale getiriyor.

Deneyimi yaşayan insanlar isterlerse düzenledikleri atkıları www.burberry.com adresinden satın alabiliyorlar.