Hepsiburada.com Anadolu Efes'le Anlaştı

Hepsiburada.com Anadolu Efes’le Anlaştı

Hepsiburada.com, Anadolu Efes Spor Kulübü ile işbirliği yaptı. 2015-2016 sezonunda geçerli olacak bu işbirliğinde Hepsiburada.com, Anadolu Efes Spor Kulübü’nün resmi e-ticaret sitesi olacak.

Yapılan anlaşmayla ilgili konuşan Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü Alper Yılmaz, Anadolu Efes Spor Kulübü ve Hepsiburada.com’un e-ticaret anlaşmasının Anadolu Efes’de olumlu hava ve heyecan yarattığını belirtirken, daha uzun yıllar devam etmesini diledikleri anlaşma için Hepsiburada.com ‘a teşekkürlerini iletti.

Hepsiburada.com Pazarlama Grup Başkanı Özgür Doğan’da yapılan anlaşmayla ilgili konuştu. Doğan, Türkiye’nin lider e-ticaret sitesi olarak, sektörü büyütmek istediklerini ve alanında lider olmuş markalarla işbirliği yapmak istediklerini belirtti. Bu hedef doğrultusunda Türk basketbolunda ilklerin takımı olan Anadolu Efes Spor kulübü’yle çok önemli ve değerli bir anlaşma yaptıklarını söyledi. Ayrıca Özgür Doğan, yapılan anlaşmayla spora katkı sağlayacaklarını, gençlerle ve sporseverlerle olan iletişimlerini daha ileri seviyelere taşıyacaklarını söyleyerek Anadolu Efes’e teşekkür etti.

Anadolu Efes’in iç saha maçlarına ev sahipliği yapan Abdi İpekçi Spor Salonu’nda oluşturulacak olan ”Hepsiburada Tribünü” taraftarlara ve sporseverlere bambaşka bir deneyim yaşatacak. Bu bölgede oturan taraftarların yiyecekleri ve içecekleri  oturdukları yere kadar gelecek. Ayrıca maç ile ilgili özel olarak istatistiklere de ulaşabilecekler. Bu ayrıcalıkların yanı sıra Anadolu Efes Kulübü Fan Card üyeleri, Hepsiburada.com üzerinden yapacakları alışverişlerde özel indirimlerden faydalanabilecek.