THY'den 2 Yeni Sefer: Gotham ve Metropolis

THY’den 2 Yeni Sefer: Gotham ve Metropolis

THY, yurtdışındaki sponsorluk çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Sponsoru olduğu Batman v Superman filmi odaklı bir reklam filmi ile SuperBowl’a damga vurdu.

Son olarak Batman v Superman: Dawn Of Justice filminin sponsorları arasında yer almıştı. Bu sponsorluk kapsamında SuperBowl için oyun öncesinde yayınlanmak üzere 2 adet yeni reklam filmi çekilmiş. 1’er dakikalık olan bu filmleri prodüksiyonu ile dikkat çekerken buna ek olarak 30 saniyesi 5 milyon dolar olan yayın maliyetlerine karşı 1’er dakikalık bu iki videoyu yayınlayan THY’nın medya satın almalarına ayırdığı bütçe de dikkat çekiyor. Oyun öncesi şovu sırasında yayınlanan bu reklamlarda Gotham City’yi Bruce Wayne (Ben Affleck), Metropolis’i ise Lex Luthor (Jesse Eisenberg) tanıtıyor. İki karakterde kendi şehirlerine yaptıkları katkıları anlatarak potansiyel turistleri çekmeye çalışıyorlar. Tabii bu konuşma THY’na ait bir uçağın içinde geçiyor.

THY’nın popüler kültür ile iç içe ve marka yerleştirmesi konusunda başarılı bu işi SuperBowl reklamları arasında kendinden söz ettiren ve öne çıkan işlerden biri oldu.

Bruce Wayne gözünden Gotham City ve THY:

Lex Luthor gözünden Metropolis ve THY: