UBA International, İletişim Ajansını Seçti

UBA International, İletişim Ajansını Seçti

Türkiye’nin, spor iletişimi alanında faaliyet gösteren tek iletişim ajansı olan A² Sportif İletişim Danışmanlığı, bünyesine Uluslararası Basketbol Akademi (UBA)’yi dahil ederek, müşteri portföyünü genişletti.

Yerli ve yabancı spor adamlarından oluşan ve küresel basketbolun Türkiye’deki en önemli temsilcisi konumundaki bir sportif organizasyon olan UBA International, Türkiye, Avrupa ve ABD kökenli isimlerin güç birliği yaratarak, Türk basketbolunda bir eksiklik olan göze çarpan özel etkinlikler konusundaki açığı kapatmayı hedefliyor. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen sportif organizasyonlara imza atan UBA International, ülkemizdeki ilk profesyonel yabancı oyuncu kamplarını düzenleyerek spor dünyasında ses getirmekte ve Türkiye’nin ilk NCAA (Amerikan Kolej Sporları Birliği) seçmelerini gerçekleştirerek, genç basketbolculara Amerikan üniversitelerinin kapısını aralamakta.

Yerli ve yabancı sporculara eğitim danışmanlığı yapmaya da devam eden UBA International, NBA ile Euroleague’in değerli isimlerini Türkiye’ye getirerek, düzenlediği kamplarla da gerçek bir basketbol festivali yaşatıyor. UBA International, birçok ilde mevcut olan ve 2016 yılı içerisinde yenileri kurulacak spor okulu ağı ile de söz konusu organizasyonlara yeni bir soluk getirmeyi ve liglere iştirak ederek geleceğin yıldızlarını yetiştirmeyi hedef ediniyor.

A² Sportif İletişim Danışmanlığı, Türkiye, Avrupa ve ABD pazarında faaliyet gösteren UBA International’a medya ilişkileri, sponsorluk iletişimi, pazarlama iletişimi, etkinlik yönetimi, sosyal sorumluluk proje danışmanlığı, sosyal medya içerik yönetimi ve web site yönetimi gibi hizmet kollarının yanı sıra, bünyesinde bulunan tasarım departmanı ile de ‘çizgi altı görsel tasarım’ hizmetleri sunacak.