Penti'den Sevgiyi Hisseden Vitrin

Penti’den Sevgiyi Hisseden Vitrin

Penti, kısa süre önce yaptığı kampanya ile Scorp’ta elde 4 milyonun üzerindeki izlenme ile dikkatleri üzerine çekerken, şimdi ise İstanbul Cevahir AVM‘de yaptığı online+offline entegre kampanyası ile  ilgi odağı oldu.

Penti, Cevahir AVM’de bulunan mağazasının vitrin camına gizlediği süper hassas sensör aracılığıyla, camın üzerindeki kalplere dokunan çiftlerin statik elektriğinden yararlanarak harekete geçen ve elele tutuşan sevgililerin otomatik olarak fotoğrafını çeken; online+ offline entegre bir projeye imza attı. Penti’nin Facebook sayfasına entegre çalışan bu kampanya ile oluşturduğunuz fotoğraflara Facebook sayfasında yer alan Aşkım Sonsuz sekmesinden erişebiliyorsunuz. Perakende sektöründe bir ilk olan bu uygulamanın dünyada da bir benzeri de bulunmuyor. Tüketicilerine farklı ve yaratıcı bir deneyim yaşatan Penti’nin bu kampanyasından sonra rakiplerinin nasıl tepkiler vereceği merak konusuyken kampanyanın perakende sektörü için ilham verici nitelikte olduğu ise şüphesiz.

Penti’nin bu kampanyası Utopic Farm imzasını taşıyor. Dijital tam hizmet ajansı olan Utopic Farm Penti, NIVEA, Sbarro, Popeyes, MAC, Şenpiliç ve Turizm Medya Grubu gibi pek çok global ve yerel markaya dijital çözümler sunmaya devam ediyor.

 
pentiden-askim-sonsuz

penti-askim-sonsuz-cevahiraskim-sonsuz-kampanyasi-penti