instagram zoom

Instagram’da Zoom Yapma Dönemi

Kısa süre önce yaptığı radikal değişikliklerle gündeme gelen Instagram, Stories özelliğinden sonra zoom yapma özelliğini de duyurdu.

Snapchat’ın artan popülaritesine karşı agresif bir şekilde, rekabet stratejileri geliştiren Instagram, Stories özelliğiyle tekrar dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise akıllı telefonlardan alışık olduğumuz iki parmakla video veya fotoğraflara zoom yapma özelliğini duyurdu. Instagram zoom özelliği şuan tüm kullanıcılar için kullanılabilir durumda olmasa da, yavaş yavaş iOS kullanıcılara güncelleme ulaşmaya başladı. Anroid kullanıcılarının bu özelliğe ne zaman erişebileceğine dair henüz bir açıklama bulunmuyor.

Instagram zoom özelliğiyle artık detayları incelemek daha kolay olacak. Özellikle yüksek kaliteli fotoğraf ve videolarda zoom özelliğiyle daha yüksek bir kullanıcı deneyimi elde etmek mümkün olacak. Instagram zoom özelliğinin nasıl çalıştığını izlemek için aşağıdaki videomuza göz atabilirsiniz, aynı zamanda Youtube kanalımıza abone olarak sektörel yeni trendlerle alakalı videolu içerikleri kaçırmadan takip edebilirsiniz.

 Pazarlama İletişimi Youtube Kanalı