Doğa Dostu Diş Fırçası Bogobrush

Doğa Dostu Diş Fırçası Bogobrush

Rakiplerine karşı hem fark yaratan hem de topluma fayda sağlayacak bir işe imza atan Bogobrush, geri dönüşüm özelliğiyle dikkatleri üzerine topladı.

Kullandığımız çoğu diş fırçasının üzerinde, fırçaya estetik katmak için bir çok malzeme yer alıyor. Sadece Amerika’da 400 milyon diş fırçası çöp sahalarına katılıyorken, kullanılan ekstra malzemeler diş fırçalarının geri dönüşümüne engel oluyor. John ve Hearter Mcdougall’ın beraber tasarladıkları Bogobrush; sade, sürdürülebilir ve toplumsal fayda sağlayan özellikleriyle büyük önem taşıyor.

”Naked” modeli de  bulunan Bogobrush’un mavi, siyah ve beyaz renkleri de mevcut. Sade tasarımına rağmen göze hoş gelen Bogobrush, ya tamamen geri dönüştürülebilir malzemeden ya da sonradan gübreleşebilen malzeme kullanılarak yapılıyor. Ayakta durmasını sağlayan özel ayaklığı sayesinde hiçbir yere değmeden temiz ve kuru kalabiliyor. Ürünün faydası bu kadarla sınırlı değil. Bogobrush’tan bir tane aldığınızda bir tane de ihtiyacı olan birine marka hediye gönderiyor.