Türk Telekom’dan Gökhan Öğretmen'e Destek

Türk Telekom’dan Gökhan Öğretmen’e Destek

Okula ağlayarak gelen öğrencisini güldürmeyi başararak sosyal medyada takdirleri toplayan Gökhan öğretmen uzun süre konuşulmuştu.

Van’ın Erciş ilçesinde görev yapan Gökhan Bulut,  mesleğine olan taşıdığı sorumluluğu güzel bir şekilde yerine getirmişti.  Okula ağlayarak gelen öğrencisini güldürmeyi başararak sosyal medyada herkesin sevgisini kazanan Gökhan Bulut için harekete geçen Türk Telekom, öğretmenimize sürpriz yaparak Türkiye’nin dört bir yanından gelen teşekkürleri öğretmenimizin sınıfına kadar taşıdı. Türk Telekom,  Ceyhun Yılmaz’ın da yer aldığı kısa bir film ile insanların duygularını, teşekkürlerini, güzel düşüncelerini bir arada topladı. Türk Telekom, minik öğrencilere ve Gökhan Öğretmenimize yanlarında olduğumuzu ve uzak olmadığımızın mesajını örnek bir çalışma ile verdi.

Ülkemizde zor şartlarda vazifesini yerine getirmeye çalışan ve sorumluluklarını büyük bir aşkla yerine getiren tüm öğretmenlerimizin meslek ahlaklarına karşı teşekkür için oluşturulmuş projede, gerçek mutluluk başarılı bir şekilde resmedilmiş. Pazarlama İletişimi ekibi olarak bizde tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlar, Türkiye’nin dört bir tarafında farklı şartlarda görevlerini yerine getiren öğretmenlerimizin her zaman yanında olduğumuzu belirtmekten onur ve mutluluk duyarız.