Şehrinizin Bilinmeyenlerini İki Tekerlek Üzerinde Keşfedin, Ödülleri Kapın

Şehrinizin Bilinmeyenlerini İki Tekerlek Üzerinde Keşfedin, Ödülleri Kapın

Katlanabilir bisiklet markası Brompton Bikes, yeni modelini tanıtmak için bir yarışma başlattı. Jüride ünlü ve başarılı isimler yer alıyor.

#MyUnseenCity etiketiyle başlatılan yarışma, dünya çapında katılımcıları yaşadıkları şehrin bilinmeyenlerini keşfetmeye teşvik eden bir video yarışması. Yarışmanın amacı, markanın yeni çıkaracağı ve sadece 5000 adet üretilecek olan Brompton Black Edition modelini tanıtmak. Yarışmanın kurgusu, sadece iki tekerlek üzerindeyken tecrübe edebileceğiniz anlardan ilham almış. Kullanıcılara ilham vermek için Corke Wallis adlı ajans tarafından 2 dakikalık bir video yayınlandı. Videoda, katlanabilir bisikletleriyle insanlar şehrin türlü gizli kalmış noktalarını geziyor ve bu sırada bisikletlerini rahatlıkla gittikleri her yere taşıyabiliyorlar.

Kullanıcılar tarafından yüklenen videolar en fazla 15 saniye olabilecek ve #MyUnseenCity etiketiyle Instagram’a yüklenecek. En çok beğeni alan 10 video Guy Ritchie, yapımcı Lionel Wigram, Warner Brothers’ın İngiltere şefi Josh Berger ve Brompton Bikes CEO’su Will Butler-Adams’dan oluşan jürinin karşısına çıkacak. Kazanan yarışmacıların ödülleri ise şöyle olacak: Londra’da bir hafta sonu, Haziran 2016’da düzenlenecek Brompton Dünya Şampiyonası’na giriş ve bir Black Edition bisiklet.