Taylandlı Grabtaxi Gözünden “Super Easy Life”

Grabtaxi, Tayland’da herhangi bir zaman diliminde istediğiniz yerden sizi alıp istediğiniz yere bırakan araçlar tutabildiğiniz bir uygulama. Hayatınızı kolaylaştırdığı kesin.

Saatchi & Saatchi Thailand, bu kolaylığı günlük hayatımızın belkide en zor anlarından birine uyarlamış; Sabah yataktan kalkmak zorunda olduğumuz o talihsiz ana. Sonuç olarak ise ortaya çok eğlenceli bir video çıkmış. “Super Easy Life” adı ile yayınlanan videoda, sabah erken saatte alarmın uyandırdığı br gencin kendini hiç yormadan nasıl evden çıkabileceği anlatılıyor. Kampanyanın sorumlularından Saatchi & Saatchi Thailand’ın Executive Kreatif Direktörü Golf Nuntawat Chaipornkaew, lbbonline.com sitesine yaptığı açıklamada ” Halihazırda akıllı cihazların önemli bir yer tuttuğu Tayland halkının yaşam tarzı, bu uygulamaya Tayland pazarı özelinde büyük bir potansiyel atfediyor. Bu kampanyayı hazırlarken çok eğlendik ve heyecanlıyız.” dedi.

Alperen Eyüpoğlu

Pazarlamailetisimi.com'un CEO'su. Pazarlamaya gönül vermiş bir techgeek. Dijital trendler, teknolojik gelişmeler ve tech start-up dünyasının yakın takipçisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X