Paylaşmanın Güzelliğini Yansıtan Noel Animasyonu

Paylaşmanın Güzelliğini Yansıtan Noel Animasyonu

Paylaşmak, hem paylaşan hem de paylaşılan kişiyi aynı derecede mutlu eden ve birçok olaya konu olmuş güzel bir eylem. Bildiğimiz gibi paylaşma mesajının en yoğun olarak kullanıldığı dönemlerden biri de yılbaşı zamanları. Leo Burnett Madrid, İspanya’da geleneksel hale gelen Noel piyangosunu duygusal bir animasyonla anlatmayı başarmış.

Justino, bir vitrin mankeni fabrikasında geceleri nöbet tutan yalnız bir adam. Hatta öyle yalnız ki bu durumun üstesinden gelmek adına cansız mankenlerle selfie çekilmekten, onlarla yemeğini paylaşmaya; futbol oynamaktan, onları şekilden şekile sokmaya kadar birçok eylemde bulunuyor. Noel’in yaklaştığını farkeden Justino bu sefer fabrikanın gündüz vardiyasında çalışanları mutlu etmek adına mankenleri kullanarak onlara çeşit çeşit sürprizler hazırlıyor. Hikayenin sonunda ise Justino’yu bekleyen sürpriz oldukça duygusal…

Filmin başrolündeki Justino’nun bir Instagram hesabı da mevcut. İspanyol piyangosu için hazırlanan kampanyanın internet sitesine de buradan ulşabilirsiniz.