Dostluğunuzu Test Etmek İsterseniz KFC Yanınızda

Dostluğunuzu Test Etmek İsterseniz KFC Yanınızda

Farklı ülkelerde geliştirdiği ilginç kampanyalarla sektöre yeni pencereler açan KFC, “Dostunuzu ne kadar iyi tanıyorsunuz?” kampanyasıyla dostlukları test ediyor.

Dostlarınızla en çok ne yapmaktan hoşlanırsınız? Aslında pek çok şeyden ama dostlarla yenen samimi bir yemek bambaşkadır ve yerini hiç bir şey tutamaz. Bu içgörüyü yakalayan KFC,  içgörüyü güzel bir oyuna çeviriyor. Hiç bir şeyin yerini tutmadığı bu fikrinden hareketle yola çıkan KFC, bu Noel’i dostların gönüllerini bir araya getirerek aradaki sevgiyi bir parça ısıtmak için katılımcılara ödül olarak kendisini sunduğu ufak ve sevimli bir oyun düzenledi.

Yakın dostunuzu ne kadar iyi tanıyorsunuz?  Birbirinizi ne kadar iyi tanıdığınızı test edecek bir dizi soruyla karşınıza çıkan KFC, bu kampanya dahilinde sorularını İngiltere ve İrlanda’da dostlara sordu. “Friendship Bucket Test” (Dostluk Kovası Testi) spotlarının yanında, kampanyasını online olarak ve de İngiltere’deki KFC lokantalarına düzenlediği, dostluklarını sınamak isteyenlerin yarışmaya gelebileceği bir roadshow’la da destekliyor. KFC’nin dostlar için dostluğu test ederken eğlendiren bu kampanyası BBH Londra’nın eğlenceli imzasını taşıyor
Yorum Yap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir