Kristal Elma'ya Sayılı Günler

Kristal Elma’ya Sayılı Günler

İlki 1989 yılında Reklamcılar Derneği tarafından gerçekleştirilen Kristal Elma Festivali, bu yıl 14-16 Ekim 2015 tarihleri arasında Uniq İstanbul’da gerçekleşecek. Her sene farklı bir temayla sektörden birçok ismi biraraya getiren etkinliğin bu yılki teması ise “şöhret”.

Türkiye’de ve Dünya’da sektörün öncüsü kabul edilen konuşmacılara evsahipliği yapacak olan festivalde, gerçekleştirilecek oturumların yanı sıra; networkingler, ödül törenleri ve Yaratıcı Endüstriler Fuarı gibi etkinlikler yer alacak.

Sektöre dair önemli bilgilerin paylaşıldığı festivalde yer alacak konuşmacılar arasında Leo Burnett Başkan ve CEO’su Tom Bernardin, TBWAWorldwide Başkan ve CEO’su Troy Ruhanen, David Shing, Sagmeister & Walsh Tasarımcı ve Sanat Yönetmeni Jessica Walsh, Trendwatching Kurucusu Henry Mason, Oracle Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Reggie Bradford, Rose Design Kreatif Direktörü Simon Elliott, Universal Music İş Geliştirme Küresel Başkanı Olivier Robert-Murphy ve Fjord/Accenture Bölge Tasarım Direktörü Thomas Muller,  Google EMEA Marka Direktörü David Benson, Twitter EMEA Bölgesi Başkan yardımcısı Stephen McIntyre, JWT Dünya Yaratıcı Başkanı Matt Eastwood, R/GA Başkan Yardımcısı ve Kreatif Direktörü James Temple’da bulunuyor.

Ödül verilecek yarışmaların yer alacağı kategorilerse şu şekilde; Film-TV-Sinema, Basın, Açıkhava, Radyo, Entegre Kampanyalar, Dijital, Doğrudan Pazarlama, Bölge Yarışması ve Çevre Sürdürülebilirlik Özel Ödülü.

Etkinliğin kapanış partisi geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da VW Arena’da düzenlenecek.