Coca-Cola Süper Lig'de

Coca-Cola Süper Lig’de

Dünyanın en büyük yatırımlarından biri olan ve spor organizasyonlarına büyük destek veren Coca-Cola, Fenerbahçe ve Beşiktaş’tan sonra tüm Süper Lig takımlarına sponsor olduğunu açıkladı.

Anlaşmaların süresinin 1-3 yıl aralığında olduğunu belirten şirket, forma ve içecek sponsorluğunu yürütecek. Coca-Cola, daha önce de Türkiye Milli Futbol Takımı’nın sponsorluğunu üstlenmişti.

Coca-Cola Türkiye, Kafkasya ve Orta Asya Bölümü Kurumsal İletişim Direktörü Sinan Cem Şahin, yapılan anlaşmanın oldukça mutluluk verici olduğunu belirterek sözlerine şu şekilde devam etti: “Coca-Cola Şirketi olarak Avrupa Şampiyonası ve FİFA Dünya Kupası gibi en büyük futbol organizasyonlarını uzun süredir destekliyoruz. Türkiye’de de 2004 yılından bu yana Türkiye Futbol Federasyonu’nun ana sponsorları arasında yer alıyoruz. 200’den fazla ülkede sporun getirdiği dostluk felsefesini yaymaya çalışan bir marka olarak, spora olan desteğimizi büyüterek sürdürmek amacıyla yeni adımlar atıyoruz. Bu çerçevede, Süper Lig takımlarıyla işbirliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Önümüzdeki süreçte de hem oyuncusuyla hem taraftarıyla kapsayıcı ve kitlesel bir spor dalı olan futbola destek vermeye devam edeceğiz.”