Konyalı Saat'in Yeni Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Savaş Ceneviz Oldu!

Konyalı Saat’in Yeni Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Savaş Ceneviz Oldu!

Konyalı Saat, 70 yıla yaklaşan köklü geçmişiyle, geniş saat koleksiyonunu Türkiye’nin 17 farklı ilinde 40’tan fazla mağazasında tutkulu müşterileriyle buluşturuyor. Şirket, Pazarlama & Kurumsal İletişim Müdürlüğüne yapılan son atamayla önemli bir adım attı ve bu kritik göreve deneyimli isimlerden Savaş Ceneviz getirildi.

Savaş Ceneviz, pazarlama ve iletişim alanında Mersin Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Galatasaray Üniversitesi’nde aldığı eğitimlerin yanı sıra Marmara Üniversitesi’nde üretim yönetimi ve pazarlama üzerine yüksek lisansını tamamladı. Kariyerine Petrol Ofisi’nde başlayan Ceneviz, daha sonra Yaşar Holding Gıda Grubu’nda (Pınar) ticari pazarlama departmanında ve Mitsubishi Electric Türkiye’de pazarlama, reklam ve halkla ilişkiler birimlerinde görev aldı. En son olarak Hollanda merkezli SHV Holding Nutreco’da Türkiye’deki pazarlama departmanını yönetiyordu.

Ceneviz, kariyeri boyunca pazarlama, marka iletişimi, itibar yönetimi, kurumsal iletişim, müşteri deneyimi yönetimi gibi kilit süreçlerde derin bir tecrübe edindi. Ayrıca dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, etkinlik planlama ve sponsorluk çalışmaları gibi alanlarda da önemli başarılar elde etti.

İstanbul Aydın Üniversitesi’nde sektör temsilcisi olarak görev yapan Ceneviz, üniversitelerde pazarlama, dijital pazarlama ve marka iletişimi üzerine eğitimler vermenin yanı sıra sektörle ilgili blog ve dergilerde de yazılar kaleme almaktadır. 2019 yılında “Basın Dostu 50 İletişim Lideri” listesine seçilen Ceneviz, iletişim dünyasında etkili bir iz bırakmaya devam ediyor.