Haberler

Kasım Ayının Beklenen Organizasyonu: Brand Week İstanbul

16-21 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan Brand Week İstanbul, sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanıyor ama…

Herkesin katılımcı olarak yer almak istediği büyük organizasyon yaklaşırken sosyal medyayı da unutmuş değil. Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını güncel olarak kullanıyor. Fakat Facebook sayfasında gözden kaçırdığı bir nokta var. Zaman Tünelinde güncel paylaşımlar yapmasına rağmen Brand Week İstanbul/ Sayfa Açıklamaları kısmında kendini güncellemeyi unutmuş gibi görünüyor. Umarım kısa sürede fark ederler. Ayrıca Organizasyona dair biraz bilgi verecek olursak; Etkinlik pazarlama, iletişim, reklam, teknoloji, marka ve düşünce liderlerinin de aralarında bulunduğu dikkat çeken birçok ismi bu sene de bir araya getiriyor. Konferans, Workshop, Networking aktivitelerinin de içinde bulunduğu 9 farklı alanda, katılımcılara yeni bilgi ve tecrübe kazanmalarını sağlıyor.

brand-week-hata

Brand Week İstanbul’un amacı “İstanbul’u yaratıcılık üssü” olarak konumlandırmak. Organizasyonda, sahiplerine kavuşacak olan Lovemarks Ödülleri ile açılış ve kapanışlarda gerçekleşen Marka İkonları Yürüyüşü göze çarpan diğer önemli noktalar arasında yer alıyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

To Top
X