H&M'nin Beckham'lı Yeni Kreasyonu İçin Kevin Hart Komedisi

H&M’nin Beckham’lı Yeni Kreasyonu İçin Kevin Hart Komedisi

Modern Essentials selected by David Beckham Sonbahar 2015” adını verdikleri kreasyon için, oyuncu ve aynı zamanda komedyen olan Kevin Hart ile anlaşan H&M eğlenceli bir kampanya hazırlıyor.

David Beckham ile birlikte hazırladıkları yeni kreasyonun tanıtımında Beckham dünyasını esprili bir dille anlatan Kevin Hart, kampanya ile ilgili; David Beckham gibi dünya çapında bir ikonla alay edebilmek komedyenler için bir hayaldir. Sporu sevdiğim kadar modayı da seviyorum ve bu nedenle David’in yeni H&M kampanyasında yer almaktan büyük mutluluk duydum” diyor.

David Beckham’la uzun süreli ortaklık kurmak isteyen H&M, “Modern Essentials selected by David Beckham” koleksiyonu ile bu yıl raflarda Beckham’ın seçimleriyle yer alacak.

David Beckham kampanya ile ilgili; “Kevin Hart, tanıdığım en komik ve akıllı adamlardan biri. H&M kampanyalarım da beklenmedik şeyler yapmayı seviyorum ve kimse komedi yapacağımı düşünmemiştir. Umarım herkes videoyu izlerken, benim yapım sürecinde aldığım kadar keyif alır” diyor.

Kevin Hart’ın, Beckham’ı canlandırmak isteyen bir metod oyuncusunu canlandırdığı kampanya 30 Eylül’de Tv’de gösterilmeye başlayacak. Bu kampanyanın yaratıcı süreci Adam&Eve/DDB imzası taşıyor.