Güncel Pazarlama Verilerini Yanınızda Taşımanızı Sağlayacak Uygulama

Güncel Pazarlama Verilerini Yanınızda Taşımanızı Sağlayacak Uygulama

Reklam, pazarlama ve medya dünyasından verileri reklamveren sorunlarını çözmek üzere profesyonellere sağlayan medya planlama ve satın alma ajansı Speed Medya, yeni uygulamasını tanıttı.

SpeedApp uygulamasıyla sektör profesyonelleri kanalların günlük reytingleri ve gazete tirajları gibi verilere sade ve anlaşılabilir bir şekilde her an ulaşabilecek. Veriye dayalı karar vermede reklamverenlere büyük kolaylık sağlayacak uygulama, sektörde bir ilk niteliği taşıyor. Uygulamanın özellikleri; ölçülen kanal rating, tematik kanal rating, top programlar, ölçülen kanal doluluk, top reklamveren (tv), top reklamveren (tv dışı), top sektör (tv), top sektör (tv dışı) olarak sıralanmış.

Manifestosu, “Biz reklamverenlerimizin pazarlama sorunlarını çözmek, tüketicilerine en verimli şekilde ulaşmalarını ve yaptıkları iletişim yatırımlarının karşılığını maksimum seviyede almalarını sağlamak için bilimin dili matematiği etkin bir şekilde kullanan medya planlama ve satın alma ajansıyız.” olan Speed Medya, yayınladığı uygulama aracılığıyla reklamverenler için sağladığı içeriklerle, sektörle ilgilenen ve profesyonel olarak sektörde bulunan kişiler için bu amacı doğrultusunda önemli bir adım daha atmış oldu. Uygulamanın sloganı ise, “Read Data, Trust Numbers, Adopt the Change” (Datayı Oku, Sayılara Güven, Değişime Adapte Ol) şeklinde.