Brand Week İstanbul Başlıyor!

Brand Week İstanbul Başlıyor!

Brand Week İstanbul bu sene 16 – 21 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Dünya’dan ve ülkemizden bir çok pazarlama iletişimi profesyonelini ağırlayacak etkinlik ilham verici bir buluşmaya imza atacak.

Etkinlikte Robert Cialdini, Jinha Lee, Niall Horgan, Luke Sullivan, Cem Yılmaz, Hulisi Derici, Tuğbay Bilbay, Cem Batu, Mehmet Bali, Ahmet Akın, Güven Borça ve Yunus Baran gibi sektörün önemli isimleri konuşmacı olarak yer alacak. Brand Week İstanbul 16 Kasım 12:30’da “Marka İkonları Yürüşü” ile başlayacak. 18 Kasım’da ise “Marketing Day” ile pazarlama iletişimcilerine yönelik etkinliklerine start verilmiş olacak. 19 Kasım’da Creativity & Lovemarks Day, 20 Kasım’da Digital & Mobile Day, 21 Kasım’da ise Brand Academy Day ile konuşmacıların katılımları son bulmuş olacak.

Etkinliğe katılım ücreti olarak 1300 Euro belirlenmiş fakat öğrenci/akademisyenseniz bu tutar 130 Euroya düşüyor. Etkinlik hakkında daha fazla bilgi ve tüm katılımcı listesine erişmek için organizasyonun web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

brandweekistanbul.com referans alınarak hazırlanmıştır.