Anadolu Grubu’ndan 360 Derece Basın Bülteni

Facebook’un son zamanlarda büyük konseptte ultimate reality/360 fotoğraf video teknolojisini desteklemesi yaratıcı içeriklerin milyonlarca kişiye erişmesine olanak sağladı. Türkiyenin önde gelen holdinglerinden Anadolu Grubu, yenilikçi bir mecra olan Facebook tarafından geliştirilen bu teknolojiyi herkesten farklı bir amaçla kullanarak basın bülteni yayınladı. Anadolu Grubu 360 derece fotoğraf teknolojisi ile infografik ve basın bülteni konseptlerini birleştirerek belki de dünyanın ilk 360 derece basın bültenini oluşturdu.

Anadolu Grubu, Türkiye’de markalar tarafından henüz yeterince kullanılmayan 360 fotoğraf özelliğini yaratıcı ve başarılı bir pr etkisi yaratacak şekilde kullanmasıyla dikkatleri çekti. Markaların bu tarz yeni ve farklı deneyimler yaşatan mecra özelliklerini kampanyalarına daha fazla dahil edebilmesi dileğiyle.

Anadolu Grubu’nun bu kampanyasında PromoQube’un imzası bulunuyor. PromoQube, tam hizmet dijital ajans olarak uzun süredir pek çok sektörden farklı markalara hizmet veriyor.

Çağrı Çiftçi

Pazarlamailetisimi.com'un kurucusudur. Aynı zamanda dijital pazarlama sektöründe danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X