Reklamcılar Derneği’nden 15 Temmuz Şehitlerine Destek

Reklamcılar Derneği tarafından düzenlenen ve sektörde önemli bir yere sahip olan Kristal Elma Festivali bu sene 5- 7 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek. İşlerini göndermek isteyen ajansların 19 Ağustos 2016 tarihine kadar başvuru yapabildiği Kristal Elma Festivali adına Reklamcılar Derneği, “Biz Bir Elmanın Tamamıyız” mottosuyla bir duyuru yayınladı. Yayınlanan duyuruda başvuru yapan kişilerden elde edilecek gelirlerin %10 oranı 15 Temmuz Şehitleri Kampanyası’na bağışlanacağı açıklandı.

Kampanya 15 Temmuz sürecinden sonra Başbakanlık tarafından “15 Temmuz Şehitleri Dayanışma Kampanyası” adıyla başlatılmıştı. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası, Vakıf Bank ve Halk Bankası ilgili şubelerinin hesap numaralarına bağış toplanmaktadır.

Reklamcılar Derneği tarafından yapılacak bağış duyuruları resmi Twitter hesabı olan @ReklamcılarD tarafından;

“Bu yıl düzenlenecek Kristal Elma Yarışması’nda güçlerimizi ülkemiz için birleştiriyoruz.”

“15 Temmuz Şehitleri Dayanışma Kampanyasına katkı; #KristalElma yarışma gelirlerinin yüzde onu kampanyaya bağışlanıyor.” Şeklinde duyurulmuştur.

Oktay Emlik

Kendince bir şeyler karalayan biri! Dijital Dünya'nın daimi takipçisi. İletişimin teknolojiyi teğet geçtiği yerlerde kendini konumlandıran kişilik. #digital #marketing #advertising

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X