Tok Sport WRT’nin İletişim Ajansı Newart Media Oldu

Tok Sport WRT’nin İletişim Ajansı Newart Media Oldu

Türkiye’nin otomobil sporları alanındaki uluslararası temsilcilerinden olan TOK SPORT WRT, stratejik iletişim danışmanlığı için Newart Media’yı tercih etti.

TOK SPORT WRT; stratejik iletişim danışmanlığı, sosyal medya ve medya ilişkileri yönetimi konularında tecrübeli bir partner ile 2016 yılına girme kararı aldı. Dünyanın sayılı yarış takımları arasında yer alan ve uluslararası pistlerde, parkurlarda Türk Bayrağı’nı başarıyla dalgalandıran takım, iletişim sürecini, marka iletişimi ve spor pazarlaması konularında tecrübeli bir ekip olan Newart Media ile yürütecek.

Finlandiya’dan Katar’a kadar oldukça geniş bir coğrafyada hizmet veren TOK SPORT WRT, hizmet kalitesi ve başarılarıyla motorsporları dünyasında adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Bir çok farklı şampiyonada, çok sayıda Türk ve yabancı pilot yarıştıran takım, uluslar arası arenada, alanında Türkiye’nin tek temsilcisi olmanın da haklı gururunu yaşıyor. TOK SPORT WRT, garajında bulunan rekabetçi otomobiller, servis ve lojistik destek sağladığı pilotlar ile takip ettiği tüm şampiyonaları en üst sırada tamamlamak hedefiyle yeni sezona başlıyor.