Skype Paylaş Butonunu Kullanıma Sundu

Skype Paylaş Butonunu Kullanıma Sundu

İnternet kullanıcıları web sitelerinde okuduğu metni ya da görüntülediği bir resmi paylaşmak için Facebook, Twitter, Pinterest, Linkedin vb. sitelerin paylaş butonunu kullanarak paylaşabiliyor. Skype’da daha interaktif bir deneyim sağlamak için, hem mobil hem de masaüstünde “paylaş” butonunu kullanıma sundu.

Her gün hepimiz web ortamında haber içerikleri okuyor, videolar izliyor ve görsellere bakıyoruz. İlgi alanımıza giren konu için paylaşımda bulunurken sıklıkla Facebook ve Twitter paylaşım butonunu kullanıyoruz. Görüntülü konuşma platformu olan Skype, kullanıcılarının bağlantıları birbirlerine daha rahat bir şekilde iletebilmesi için paylaş butonunu duyurdu. Paylaş butonuna tıkladığımızda yeni açılan pencerede, eğer önceden giriş yapmışsanız haberi iletmek istediğiniz arkadaşlarınızı seçtiğinizde arkadaşlarınıza paylaşım gerçekleşiyor, online değilseniz giriş yapmanız isteniyor. Paylaşıma istediğiniz metni yazabiliyorsunuz.

Paylaş butonu şu anda sadece sify.com ve msn.com sitelerinde aktif durumda. Bir çok alternatif seçeneği bulunan Skype butonunu buradan sitenize ekleyebilirsiniz.

https://www.skype.com/en/create-share-buttons/