İçerik Herşeydir; Ekşi Şeyler Yayında!

İçerik Herşeydir; Ekşi Şeyler Yayında!

Türkiye’nin sözlük kültürünü geliştiren önemli projelerden biri olan eksisozluk, yeni projesi Ekşi Şeyler’i duyurdu. Eksisozluk kısa süre önce radikal değişikliklere adım atarak mevcut tasarımını değiştirmiş ve kullanıcıların dikkatlerini üzerine toplamıştı. Eksisozluk, duyurduğu Ekşi Şeyler girişimiyle de tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Ekşi Şeyler alışılmış sözlük kültüründen ziyade farklı bir deneyim sunarak içerik odaklı bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Tıpkı Onedio,Line.do ve listelist kafasında içerikler sunan Ekşi Şeyler trendleri ve enteresan içerikleri bünyesinde barındırıyor. Yaklaşık 17 yıllık bir tecrübenin eseri olan Ekşi Şeyler internet kullanıcılarının dinamiklerine hakim ve eğlenceli yaklaşımıyla kullanıcılar tarafından daha fazla popülerleşecek gibi duruyor. Ciddi bir içerik hacmine sahip eksisozluk mecrasında gözden kaçan içerikleri eğlenceli bir sunumla artık Ekşi Şeyler’den takip edebileceğiz.

Projenin genel tasarımı itibariyle eksisozluk’ten ciddi izler taşıdığı ise herkesin dikkatini çekmiş durumda. Şimdilik proje hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için yer imlerine eklemek ve izlemekten başka fazla bir seçeneğimiz bulunmuyor.

eksi-seyler-onizleme