Microsoft 6 Ekim'de Yeni Ürünlerini Tanıtacak

Microsoft 6 Ekim’de Yeni Ürünlerini Tanıtacak

Tanıtım etkinliğini 6 Ekim’de gerçekleştirecek olan Microsoft, bu etkinlikte ürünlerin son sürümlerinin yanında yeni ürünlerini de tanıtmaya hazırlanıyor.

Microsoft Band 2

Markaların gözdesi haline gelen ve geleceğin teknolojisi olarak görülen giyilebilir teknolojiler üzerine çoğu marka gibi Microsoft da yoğun çaba harcıyor.

Microsoft sağlık teknolojileri üzerine çalışmaya devam ediyor. Piyasada bulunan Microsoft Band’in en önemli sorunu olan tasarım konusunun Microsoft Band 2 ile daha estetik bir hal alacağı söyleniyor. Üçün parti yazılımları destekleyeceği Microsoft Band 2 ile ilgili gelen söylentiler arasında.

Windows Hello

En az ürünler kadar Microsoft’un tanıtacağı uygulamalarda merakla bekleniyor. Windows Hello tüm telefon ve tabletlerde bilgisayar bağlantısını kolaylaştıracak ve tam kontrol kabiliyeti sağlayacak. Telefon ise bilgisayar üzerinde kumanda görevi görebilecek. Bu uygulama ciddi bir yenilik ve kolaylık sağlayacak. Özellikle Microsoft Office uygulamalarının telefon ve bilgisayarla entegre şekilde çalışması, uygulamayı kullananlara büyük kolaylık sağlayacak.

Surface Laptop

Kesin olmamakla birlikte sızan haberlerden biri de dizüstü bilgisayarlar ile ilgili. İddiaya göre Microsoft etkinlikte 14 inçlik yeni bir ürünü tanıtacak.

Windows 10

Geçtiğimiz aylarda Windows 10 kullanıma sunulmuş ve olumlu eleştiriler almıştı. 6 Ekim’de yapılacak olan etkinlikte ise Windows 10’un yenilikleri ve keşfedilmeyen özelliklerinin tanıtılacağı düşünülüyor. Kasım ayında Windows 10 üzerinde güncellemeye gidecek olan firma için bu yenilikleri tanıtmak 6 Ekim’deki etkinlik için gayet uygun bir zaman.