Beğenmediğin Hediyeyi Getir, 100 Dolarlık Hediye Çekini Götür

Beğenmediğin Hediyeyi Getir, 100 Dolarlık Hediye Çekini Götür

Eğer size alınan hediyeyi beğenmediyseniz, online alışveriş sitesi Zappos’un size güzel bir teklifi var. Beğenmediğiniz hediyeyi Zappos’a gönderip karşılığında 100 dolar değerinde bir hediye çeki alabilirsiniz. Üstelik hediyenin nereden alındığı önemli değil.

26 Aralık Cumartesi günü, sabah 11 ve gece 11 arasında (800) 927-7671 numarasını arayan ilk 500 kişiden biri olan herkes Zappos’un bu kampanyasından yararlanabiliyor. Numarayı arayıp şanslı 500 kişiden biri olduğunuzda, istenmeyen hediyeniz marka tarafından bir hayır kurumuna bağışlanıyor ve karşılığında size alışveriş yapmanız için 100 dolar değerinde hediye çeki veriliyor.

“Happy Returns” olarak adlandırılan kampanya fikri, Zappos ve Mullen Lowe adlı ajansın iş birliğiyle ortaya çıktı. Bu konsept, markanın müşteri hizmetlerine olan sadakatini ön plana çıkarmayı planlıyor. Marka yetkililerinden Kristin Richmer yaptığı açıklamada, “Biz, Zappo olarak kendimizi sadece bir online ticaret sitesi olmaktan çok müşteri hizmetleri odaklı bir şirket olarak görüyoruz. Bu yüzden de müşterilerimizle yeni etkilişimler kurmak ve onlarla anlamlı bir ilişki yaratmak için her zaman yeni ve heyecanlı yollar arıyoruz.” dedi