Özellikle ofis çalışanlarının büyük ilgi gösterdiği Türkiye’nin gurme ev yemekleri zinciri Meal Box, artık şirketlere kurumsal hizmet vermeye başladı. 

Çalışma hayatında günün çoğu masa başında mesai harcarken yoğun bir tempo içinde geçiyor. Günlük hayatın yoğun temposundan sıyrılıp bir saatlik öğlen arasına gelindiğinde ise çalışanlar ya dışarıdan fast food sipariş ediyor ya da yemekhanedeki sıradan yemekleri yemek zorunda kalıyorlar. Günümüzün her geçen gün değişen iş ve sosyal şartlarıyla birlikte şirketler, çalışanlarını motive etmek, onları önemsediklerini ve şirketleri için değerli olduklarını göstermek için çeşitli çalışmalara imza atıyorlar. Günün çoğunu masa başında çalışarak geçiren çalışanların sağlıklı ve lezzetli bir öğle arası geçirmesini isteyen kurumsal şirketler artık beyaz yakalıların büyük ilgi gösterdiği gurme ev yemeği zinciri Meal Box’ı tercih ediyor.

Meal Box Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Murat Demirhan, yemek yapmaya vakit bulamayan, fast food ile beslenmek istemeyen, anne lezzetini arayanların tercih ettiği Meal Box’ın evlerden sonra kurumsal şirketlere girmeye başladığını söyledi. Demirhan,  “Meal Box’ın bir yıllık bir geçmişi olmasına rağmen bugün farklı bir konuma geldi. Bu bir yıl içerisinde Türkiye’de sağlıklı ve lezzetli anne yemeğine olan özlemin ne kadar ciddi boyutta olduğunu gördük. Bunun farkında olan kurumsal markalarla da Meal Box olarak ortak projeler gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız anlaşmalarla her gün değişen yemeklerimizde onlar için özel, sağlıklı menüler oluşturuyoruz. Böylece Meal Box olarak hem kuruma hem çalışana birçok konuda fayda sağlıyoruz. Çalışanların özledikleri sağlıklı, anne yemeğini yemelerini sağlarken, markaların da çalışanların gözünde kurum değerlerini artırıyoruz.” dedi.