Küçük Bir Yorum Ses Getirdi ve Kocaman Bir Hayal Gerçek Oldu!

Küçük Bir Yorum Ses Getirdi ve Kocaman Bir Hayal Gerçek Oldu!

Kinetix keyifli bir proje ile “Adımın Ses Getirsin” kampanyası dahilinde gençlerin her adımını desteklediğini bir kez daha gösterdi.

Sosyal medya üzerinden yılbaşında ‘‘yeni yıl hedefini paylaş, Adımın Ses Getirsin’’ mesajıyla yaptığı paylaşımla Kinetix, Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yaşayan ve idolü ile tanışıp graffiti yapmak isteyen Fatih’in hayalini gerçekleştirmesine yardımcı oldu.

Kinetix, yılbaşı videosunun altına ‘Graffiti yapmak için daha çok boş duvar olsun’ diye yorum yapan Fatih’e hayalini gerçekleştirmesi için istediği boş duvarı buldu. Adımıyla ses getirebilmesi için boyalarını hazırladı. Fatih’in süper kahramanı olarak gördüğü ünlü graffiti sanatçısı ‘Dukstill’ ismiyle tanınan Doğukan Oraklı ile tanışmasını sağlayarak aynı eserin altına imza atmasını sağladı.

“Kendinize güvenin, kendiniz gibi olma cesaretini hiç yitirmeyin” diyen Kinetix, koşullar ne olursa olsun, başarı ne kadar uzak görünürse görünsün vazgeçmemeye çağırıyor, denemeye, denemek için adım atmaya destek oluyor.

Künye

Reklam Ajansı: Cosmos

Ajans Başkanı: Yiğit Kalafatoğlu

Yaratıcı Direktör: Özer Kurt

Yaratıcı Ekip: İbrahim Yıldız, Mehmet Cihat Keleş

Tasarım Ekibi: Ömer Arısoy

Müşteri Temsilcisi Ekibi: Çağrı Erdoğan, Ahmet Altındağ, Mertcan Tutan

Yönetmen: Öykü Onur Tanyel

Yönetmen Asistanı: Uğur Ahurcu

Prodüksiyon Ajansı: Profabrika

Müşteri Ekibi: Selin İşlek, Atalay Altun