blank

Frank Underwood Destek Arıyor

Netflix, House of Cards dizisinin 4. sezonu için promote çalışmalarını hızlandırdı ve Frank Underwood’un kampanyası için bir mikro site hazırlandı.

Büyük ilgi gören House of Cards dizisinin yeni sezonu hayranları tarafından heyecanla beklenirken, Netflix yeni sezonun yayın tarihine kadar teaserlar yayınlayarak merak uyandırmaya devam ediyor. Ek olarak dizideki Frank Underwood karakterinin ABD Başkanlık seçimi için yürüttüğü kampanyaya özel bir mikro site yapıldı. Site içerisinde dizinin içinden haberler ve Underwood’u destekleyenler için Facebook, Twitter profil ve kapak fotoğrafları ile stickerlar yer alıyor. Ek olarak Underwood’un vaatlerinin yer aldığı bir gündem bölümü içeren sitede siz de kendi maddelerinizi ekleyebiliyorsunuz. Daha önceki sezonlarda sosyal medyadan aldıkları geri bildirimler sonucunda senaryoda değişikliğe gidilen dizide bu bölümün ne gibi bir misyonu olduğu merak uyandırıyor.

 

http://www.fu2016.com/

Alperen Eyüpoğlu

Pazarlamailetisimi.com'un CEO'su. Pazarlamaya gönül vermiş bir techgeek. Dijital trendler, teknolojik gelişmeler ve tech start-up dünyasının yakın takipçisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X