‘Oyunda Kal’ ile 23 Nisan’da Çocuklara Darüşşafaka Doğuş Takımının Antrenörü Olma Fırsatı

‘Oyunda Kal’ ile 23 Nisan’da Çocuklara Darüşşafaka Doğuş Takımının Antrenörü Olma Fırsatı

Şahenk İnisiyatifi çatısı altındaki “Oyunda Kal” platformunun düzenlediği Instagram yarışması ile bir çocuk 24 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecek Darüşşafaka Doğuş – Türk Telekom maçında antrenör olarak sahaya çıkmaya hak kazanacak. Bu özel maçta saha içinde bulunmanın yanı sıra yarışmayı kazanan şanslı çocuk Darüşşafaka Doğuş takımı forması kazanacak ve oyuncularla tanışma fırsatı yakalayacak.

Şahenk İnisiyatifi’nin çocukları ve gençleri basketbol oynamaya teşvik ederek kötü alışkanlıklardan uzak tutmayı hedefleyen “Oyunda Kal” platformu projelerine hız kesmeden devam ediyor. Oyunda Kal platformu şimdi de bir Instagram yarışmasıyla, Spor Toto Basketbol Ligi’nde 24 Nisan Pazar günü saat 20.00’de Darüşşafaka Ayhan Şahenk Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek Darüşşafaka Doğuş – Türk Telekom maçında bir çocuğa antrenör olarak sahaya çıkma fırsatı sunuyor.

18-23 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Instagram yarışmasına, platformun @oyundakal hesabını takip eden aileler, 7-11 yaş arasındaki çocuklarının fotoğrafını ve neden Daçka koçu olmayı istediğini anlatan kısa bir metni #oyundakal etiketiyle paylaşarak katılabilecekler. Paylaşılan içerikler, Doğuş Holding Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Bahar Erbengi, Darüşşafaka Doğuş İcradan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Kutluay, Darüşşafaka Doğuş Baş Antrenörü Oktay Mahmuti, Darüşşafaka Doğuş Takım Menajeri Ahmet Eran’dan oluşan bir jüri tarafından değerlendirecek. Yarışmayı kazanan çocuk Darüşşafaka Doğuş – Türk Telekom maçında antrenör olarak sahaya çıkacak. Yarışmayı kazanan şanslı çocuk, bu özel maçta saha içinde antrenör olarak bulunmanın yanı sıra Darüşşafaka Doğuş takımının forması kazanacak ve oyuncularla tanışma fırsatını yakalayacak.
Siz de çocuğunuz oyunda kalsın isterseniz, @oyundakal hesabını takibe alıp, 23 Nisan’a kadar #oyundakal etiketiyle paylaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Şahenk İnisiyatifi hakkında
Şahenk İnisiyatifi, geliştirdiği yerel ve küresel sosyal platformlar aracılığıyla insanların yaşamlarında anlamlı etkiler yaratmak için çalışıyor, daha güçlü bir toplum ve daha iyi bir dünya için geleceğe kalıcı bir miras bırakmayı hedefliyor. İnisiyatif, çocukların, gençlerin, yetişkinlerin yanı sıra dünya mirasının korunmasına yönelik programlara sürekli destek sağlayarak sosyal gelişimin önünü açıyor. Şahenk İnisiyatifi, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak basketbola yönelmelerini sağlamayı hedefleyen “Oyunda Kal” programını yurtiçinde ve yurtdışında yürütüyor.
Oyunda Kal platformuyla ilgili ayrıntılı bilgi için oyundakal.org adresini ziyaret edebilirsiniz.