Irina Shayk Kot Pantolonla Spor Yapabileceğinizi Söylüyor

Irina Shayk Kot Pantolonla Spor Yapabileceğinizi Söylüyor

İtalyan denim markası Replay, yeni serisi Hyperskin’i Rus süpermodel Irina Shayk’ın boy gösterdiği bir reklam filmiyle tanıttı.

Kot pantolonla spor yapma düşüncesi eminim ki herkese çok uzaktır. Spor salonuna kot pantolonla gelmiş birini görecek olsak bunu normal karşılamamız düşük bir ihtimal, çünkü kot pantolon denince aklımıza egzersiz yapmak ya da esneme hareketleri gelmez. Replay, yeni serisinin reklam filminde bütün bu genel geçer doğruları alt üst ediyor.Film, Amsterdamlı ajans 180 imzasını taşıyor.

Bu yeni seri, şık ve günlük kıyafetlerin yoga ve fitness gibi egzersizlere uyarlanmasını hedefleyen yeni bir trend olan  Athleisure terimine karşılık olarak çıkarılmış.

Ürün hakkında birkaç bilgi vermek gerekirse; bu yeni serinin pantolonları Isko denilen bir teknolojiyle üretilmiş, yani iki yöne esnemesini sağlayan bir elastikiyete sahip ve sadece doğal iplerden üretilen pantolonların ağırlığı sadece 200 gram.

Reklam filminde Irina Shayk’ı kot pantolonla spor yaparken görenlerin (mecazi olarak değil, gerçek anlamda) aklı başından gidiyor.