Facebook da Star Wars Furyasına Katıldı

Sosyal Medya devi, yeni çıkacak olan Star Wars: The Force Awakens filmi yaklaşırken filmin hayranlarına ufak bir jestte bulundu.

Facebook’ta bulunan stickerlar emojilere alternatif olarak farklı temalarda figürler içeren koleksiyonlardan oluşuyor. Bu koleksiyonlar genellikle tasarımcılar tarafından hazırlanıyor. Bu yüzden koleksiyonların bazıları ücretliyken bazıları ise ücretsiz olarak kullanıma sunuluyor. Yeni Star Wars filminin vizyon tarihine bir hafta kalmışken Facebook filme özel olarak hazırlanmış Star Wars evreninden karakterler ve akıllarda yer eden sözlerden oluşan bir sticker koleksiyonunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu. Darth Vader, Han Solo, Luke Skywalker, Princess Leia gibi ana karakterlerin yanısıra Jabba the Hutt, Ewoks, Chewbacca gibi yan fakat sevilen karakterlerde kendine yer bulmuş. Bu eski karekterlere ek olarak yeni filmden de karakterleri stickerlarda görmek mümkün.

Can’t think of what to say? Use the Force!Star Wars Facebook stickers are now available, featuring characters from The Force Awakens and more. Get them at http://on.fb.me/1OSmfAM

Posted by Star Wars on 9 Aralık 2015 Çarşamba

Alperen Eyüpoğlu

Pazarlamailetisimi.com'un CEO'su. Pazarlamaya gönül vermiş bir techgeek. Dijital trendler, teknolojik gelişmeler ve tech start-up dünyasının yakın takipçisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

X