euro.message Türkiye'ye Yeni Ülke Müdürü

euro.message Türkiye’ye Yeni Ülke Müdürü

euro.message Türkiye’nin ülke müdürlüğü görevine Murat Erdör getirildi.

2012 yılında Doğuş Grup tarafından aldığı yatırım ile başarılı bir şekilde yüklselişe geçen euro.message, Türkiye Ofisi Ülke Müdürlüğü görevine sektörde yaptığı başarılı projelerle adından sıkça söz ettiren Murat Erdör getirildi. Satış, pazarlama, iş geliştirme, müşteri ilişkileri konularındaki deneyimlerini, bilgilerini aktarmak için heyecanlı ve mutlu olduğunu belirtirken, Erdör; yakında global bir teknoloji markası olarak yurtdışı pazarında söz sahibi olacaklarını söyledi. Erdör Ülke Müdürlüğü görevinin yanısıra gene Related Grup bünyesinde olan omnichannel kişileştirme alanında Visilabs, sosyal medya takibi ve yönetimi platformu Semanticum markasının pazarlamasından da sorumlu olacak.

euro.message’in şirketler için sağladığı özellikler ;

  • Hedefli e-mail, SMS, Push, Facebook kampanyalarınızı tek bir platform üzerinden kolayca yönetme ve raporlama,
  • Omnichannel Kişiselleştirme ve Pazarlama Otomasyonu,
  • Data-warehouse ile yüksek hızda Big Data entegrasyonu, platform üzerinde gerçek zamanlı ve zamanlanmış otomatik raporlar, e-ticaret entegrasyonu ile otomatik içerik kişiselleştirme
  • Tasarım, optimizasyon ve inbox ulaştırma danışmanlığı hizmetleri,
  • Google Analytics ile davranışsal hedefleme ve segmentasyonu.

Aralarında THY, Beymen, mavi.com, Morhipo, Mudo, Hepsiburada.com, n11 gibi sektör liderlerinin de yer aldığı 1500’den fazla şirket, İstanbul, Hamburg ve Dubai’de ofisleri bulunan euro.message teknolojilerini kullanmakta.