php Shell indir Hacklink #nobmec#

CHP Seçim Kampanyası Filmlerini Yayınlandı

Bu Eğitimler İlginizi Çekebilir

Seçim için geri sayım başlarken partiler de seçim kampanyalarına ve kampanya iletişimlerine hız verdi. CHP yeni seçim kampanya filmlerini yayınladı.

Ali Taran’la yollarını ayıran CHP, bu dönem seçim reklamlarında vaatlerini daha sade bir dille anlatıyor. 3 ayrı reklam filmi yayınlayan parti, geçen dönem ki kampanyasından tamamen farklı bir strateji ile hareket ediyor.

Seçim bildirgesinde gençlere önem verdiğini vurgulayan CHP, buna paralel olarak reklam filmlerini TV’den önce internette yayınladı. Reklamda dış ses sokaktaki vatandaşla söyleşi yapıyor ve genelde söyleşiler ekonomik vaatler üzerine kurulu. İlk reklam filminde devlet tarafından KOBİ’lere verilecek olan faizsiz kredi vaadinden söz ediliyor. Diğer iki reklam filmindeyse kredi kartı faiz borçlarının büyük bir kısmının devlet tarafından karşılanacağından ve siyaset eğitim ayrımından söz ediliyor.

Tolga Atmaca

Selçuk Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur, Pazarlama İletişimi bünyesinde bir süre yazar olarak içerik üretimine katkı sağlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
php Shell indir Hacklink #nobmec#