Pampers'tan #betterforbaby Hashtag'ine Katılan Annelere Sürpriz

Pampers’tan #betterforbaby Hashtag’ine Katılan Annelere Sürpriz

Pampers, Haziran ayında Twitter’da başlattığı #betterforbaby kampanyası kapsamında atılan tweetleri gerçeğe dönüştürmeye başladı.

Haziran ayında Pampers, modern zamanlara uyarlanmış bir ninni formunda duygusal bir reklam filmi yayınladı. Saatchi&Saatchi New York tarafından yaratılan ve  Thirty Two at Pulse Films tarafından yönetilen reklam filmiyle birlikte “Better for Baby” etiketi tanıtıldı ve insanlar bu etiketi kullanarak bebeklere yapılan ve yapılabilecek yardımları paylaşmaya teşvik edildi.

Pampers şimdi de, bu etiket altında paylaşılan vaatlerin gerçekleşmesini sağlamaya başladı. Yine Saatchi&Saatchi New York tarafından hazırlanan 3 videoda, aileleri ya da etrafları için yardım isteyen annelerin marka tarafından dileklerinin gerçekleştirildiğini görüyoruz. Her bir videoda, #betterforbaby etiketiyle paylaşım yapan anneler evlerine geliyor ve muhteşem değişimle karşılaşıyor.

Örneğin, Daniela, çocukları için evlerinin dışında daha iyi bir oyun alanı dilemiş ve geldiğinde Pampers’ın inşaa ettiği çocuk parkı ve bitkilerle bezenmiş bahçeyi görüyor. Bir başka videoda, kistik fibrozis (sıklıkla çocukluk çağında başlayan, sık akciğer enfeksiyonları ve ölümle seyreden bir hastalık) hastası oğlu için daha iyi bir çevre isteyen Holli, eve geldiğinde oğlunun yatak odasını tamamen değişmiş buluyor. Ve son olarak, anaokulu açmak isteyen Albanai için deposunu kitaplarla ve oyuncaklarla dolu mükemmel bir alana çevirmiş.