Hepsiburada.com World Retail Congress'e Katıldı

Hepsiburada.com World Retail Congress’e Katıldı

Türkiye’nin önde gelen alışveriş sitelerinden biri olan Hepsiburada.com Dünya Perakende Kongresinde (World Retail Congress) yer aldı.

Roma’da gerçekleşen, perakende gündeminin belirlendiği ve perakende sektörü ile ilgili sunumların gerçekleştiği kongrede Hepsiburada.com adına konuşan Pazarlama Grup Başkanı Özgür Doğan, Hepsiburada.com’un başarılı grafiğinin ardında yeniliklere önem vermelerinin ve cesaretin olduğunu belirterek şunları belirtti: “Dünya Perakende Kongresi’nde önemli bir araştırma paylaşıldı. Bu araştırmada, son yıllarda inovatif fikirlerin gelişmekte olan ülkelerden çıktığı belirtiliyordu. Araştırmada inovasyonun yaygınlaştığı ülkeler arasında Brezilya ve Hindistan’ın yanı sıra Türkiye’nin de yer aldığını görüyoruz. Hepsiburada.com olarak, Türkiye’nin inovasyonda geldiği bu noktada önemli bir payımız olduğunu düşünüyoruz. İnovatif ve cesur kimliğimizle e-ticaret sektörüne liderlik yapıyoruz” dedi. Ayrıca Doğan Avrupa’nın en hızlı ilerleyen 5 e-ticaret şirketinden biri olduklarının da altını çizdi.

Panelde Özgür Doğan’ın yanı sıra Shoes of Pray’in Kurucu Ortağı ve Kreatif Direktörü Jodie Fox, The Walt Disney Company’den Disney Tüketici Ürünleri Başkanvekili ve EMEA Lisanslama Satış Müdürü Francesca Romana Gianesin, Bang & Olufsen’in Kreatif Direktörü Johannes Torpe’de yer aldı.