Düğmeye Basın Amazon Yollasın!

Düğmeye Basın Amazon Yollasın!

Müşteri deneyiminde mükemmeli hedefleyen ve deneyimsel pazarlama çalışmalarını hayata geçirmeyi başaran sayılı markalar arasında olan Amazon, her an müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık verecek yeniliklerle sürprizlerini sürdürüyor.

Amazon Dash Button, ihtiyaçlarınızı bir tuşla satın almanızı sağlayan son teknoloji bir buton. Bulaşık yıkarken detarjanınızın bittiğini fark ettiniz ya da diş macununuz çok az kalmış yenisini almanız gerekiyor, kedinizin maması bitti, canınız güzel bir kahve çekti veya acıktınız atıştırmalık bir şeylere ihtiyacınız var… Butona tıklayın, bir tuşla kapınıza gelsin.

2015 Nisan ayından bu güne kadar %75 büyümüş, pazarda büyük bir pay sahibi olan buton beş dolara piyasaya sürülmüş. Amazon Prime üyelik sahibi olanların kullanabildiği buton bazı durumlarda hayati çözümler sunabilecek gibi duruyor. 100’den fazla marka ile işbirliği içinde olan Amazon Dash Button, sıkça kullanılan ürünlere kolayca ulaşılmasını sağlamakta. Teknolojik ürünlerin birbiriyle yarıştığı ve hızın çok önemli olduğu bu günlerde,  insanların süper marketlere gitmeden tek tuşla yenilikçi bir hizmet vermekte. Market alışverişi yaptığınız sitelerde dakikalarınızı geçirmek ve hatalı ürün almak bu ürünle sona eriyor diyebiliriz. HAYDİ DÜĞMEYE BASIN!


Yazar : Çisem Ural