DPİD'in düzenlediği "Doğrudan Pazarlama Ödülleri"ne başvurular başladı

DPİD’in düzenlediği “Doğrudan Pazarlama Ödülleri”ne başvurular başladı

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği’nin (DPİD) 8 senedir devamlı hale gelen Doğrudan Pazarlama Ödülleri, kasım ayında düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Bu yıl DPİD’in 10′uncu yılı olması sebebiyle daha önce ödül alan markaların proje ve işleri arasından da en iyileri seçilerek tekrar ödüllendirilecek.

“Ödüllere başvuru için doğrudan pazarlama alanında proje/iş üretmiş ve yaratıcı bir konseptle uygulamış tüm ajanslar başvuru yapabilecek. Ülkemizde faaliyet gösteren, DPİD üyesi ya da üyeliği bulunmayan tüm doğrudan pazarlama ajansları, etkinlik ajansları, interaktif ajanslar, halkla ilişkiler ajansları, medya ve reklam ajansları katılabilecek.”

Ödüllendirmeler 4 ana kategoride sahip bulacak bunlar; İnteraktif Pazarlama, Etkinlik Pazarlaması, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama ile Veritabanına Dayalı Pazarlama projeleri. Ana kategorilerin yanında özel kategorilerde de Entegre Doğrudan Pazarlama Kampanyası, En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması ödülleri de sahiplerini bulacak. Pazarlamanın dünyasının önemli isimlerinden oluşacak jüri tarafından değerlendirilecek ödüllü yarışmanın  başvuruları için son tarih 21 Eylül.

Başvuru hakkında detaylı bilgiye ve katılım koşullarına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

http://www.dpodulleri.org/Yonetmelik.aspx