pazarlamailetisimi.com Medya Sponsorluğuyla: Turizmde Pazarlama Zirvesi 2016

pazarlamailetisimi.com Medya Sponsorluğuyla: Turizmde Pazarlama Zirvesi 2016

Turizm ve pazarlama alanlarından ünlü isimlerin katılacağı, aynı zamanda pazarlamailetisimi.com olarak medya sponsoru olduğumuz “Turizmde Pazarlama Zirvesi 2016” için geri sayım başladı. Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Uzakrota’nın öncülük edeceği fuarda, turizmin geleceğinden ilgili markaların dijital mecralardaki çalışmalarına kadar birçok konu uzmanları tarafından irdelenecek.

Turizm sektörünün önemli markalarından Uzakrota’nın öncülük edeceği ve birçok katılımcının eşlik etmesi beklenen  “Turizmde Pazarlama Zirvesi 2016” 25 Mart’ta Ramada Plaza Şişli’de gerçekleştirilecek.  Sektörden önemli 32 ismin, 400 turizm personelinin ve ünlü bloggerların katılacağı zirvede; Turizm Şirketleri için Hedef Pazar Seçimi, Seyahat Arama Trendleri, Ödeme Sistemlerinin Müşteri Kazanımına Etkisi, Tüketiciye Uygun İçerikler Yaratmak ve Turizm Markalarının Sosyal Medya Deneyimleri gibi konular uzman isimler tarafından detaylı bir şekilde ele alınacak.  Organizasyonda, katılımcı firmalar etkinlik boyunca gelen kişiler için çeşitli imkanlar sunacak. Katılacak kişilere etkinlik günü ‪Uber ile yapacakları ilk seyahatin ücretsiz olması sağlanırken, etkinliğe gelen kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 5 kişiye Pegasus’tan diledikleri bir lokasyona yapacakları uçuş hediye edilecek. Uzakrota Travel Marketing Summit içerisinde oluşturulacak mini fuar, B2B alanları ve turizm firmaları için hazırlanacak olan network alanı katılımcıların verimli bir organizasyon geçirmesine yardımcı olacak.

Turizmin bugünü ve geleceği üzerine gerçekleştirilecek etkinlik biletleri için http://summit.uzakrota.com adresini ziyaret edebilirsiniz.