İçerik Pazarlaması Konferansı: İçerik Sizinle Olsun!

İçerik Pazarlaması Konferansı: İçerik Sizinle Olsun!

Yeni nesil pazarlama trendleri, dijital dünyada ayakta kalabilmenin sırları, içerik üretmenin ipuçları, pazarlama alanında sosyal medya kullanımı gibi konuların tartışılacağı İçerikle Pazarlama Konferansı, 11 Mayıs Çarşamba günü saat 14:00-19:00 arasında İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralistanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek.

Pazarlama iletişimi faaliyetlerinde içeriğin öneminin tartışılacağı bu konferansta içerik yaratma konusunda uzman pek çok isim öne çıkıyor. Batuhan Apaydın (Yemek Sepeti), Hakan Bilginer (Zaytung), Elif Dağdeviren (EDGE Yapım), Yalçın Pembecioğlu (Bigumigu) gibi isimlerin konuşmacı olarak katılacağı konferans, başlığı ve temasıyla son dönemin en popüler içerikle pazarlama aktivitelerinden birini olan Star Wars filmine atıfta bulunuyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Medya Bölümü İçerikle Pazarlama ve İçerik Yönetimi dersleri kapsamında düzenlenen konferansta ayrıca, Bilgi Üniversitesi’nden Güventürk Görgülü “İçerikle Değer Yaratma”, İvo Furman ise “Büyük Veriyi İşlemek” konulu birer konuşma yapacak.

Katılımın ücretsiz olduğu konferansla ilgili gelişmeler ve detaylı bilgiler www.pazarlama30.com adresinden ve Pazarlama 3.0 sosyal medya hesaplarından izlenebilir.