90'ların Modası Rozetlerin Yeni Hali: Pins

90’ların Modası Rozetlerin Yeni Hali: Pins

90’lı yıllar bitmeden çocukuğunu yaşayan herkesin modasıydı rozetler. Sevdiğimiz müzik grubundan, dizi karakterine kadar her şeyi çantamıza taktığımız rozetlerle anlatırdık. Ancak teknolojinin gelişmesiyle unutulup gidenler arasına katılmaktan kurtulamadılar. Yıllar sonra ise Pins Collective tarafından teknolojiyle harmanlanarak, eskisinden daha renkli ve tabi ki daha dijital bir şekilde Pins adıyla canlanıyorlar.

dijital-rozetler

Pins Collective tarafından geliştirilen ve alanında bir ilk olan rozetler giyilebilir teknolojiye, yeni ve bir o kadar farklı bir açıdan yaklaşıyor. Her şeyin akıllı telefonlara dönmesini rozetlere aktaran ekip, kullanıcıların istedikleri görselleri akıllı telefon aracılığıyla rozetlerine yansıtmalarına imkan sağlıyor. Bunun yanında görsellerle sınırlı kalmayarak, uygulama arayüzünden kendi deseninizi de oluşturabiliyorsunuz

dijital rozet

5 cm çapında ve 16 gram ağırlığındaki  teknolojik rozet 262k renkli ekrana sahip. Micro USB bağlantısı üzerinden şarj edilen cihaz yaklaşık 74 saat kullanım ömrü sunuyor. Ekranda sürekli hareketli GIF oynatmak isterseniz bu süre 2,5 saate düşüyor. Kickstarter’da hedeflenen 75 bin dolar fon desteğine yaklaşan projenin tahminen Şubat 2017’de 100 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkması bekleniyor. Erken siparişle 60 dolar ödeyerek de sahip olabilirsiniz.

 

dijital rozetler
dijital rozet nedir