Yayıncı Akademisi tarafından organize edilen Kampüs Eğitimleri, İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde devam ediyor. 27-29 Mayıs tarihlerinde verilecek eğitimler; dijital reklamcılık, mobil teknolojiler ve affiliate marketing alanlarında Ad Venture sponsorluğunda gerçekleşecek.

Yayıncı Akademisi ve Adventure eğitmenleri tarafından verilecek 24 saatlik programda dijital yayıncılık, yayıncılık ve reklam türleri, gelir modelleri gibi konular işlenecek. WordPress üzerine uygulamalı derslerin de yer alacağı program sonunda katılımcılar kendi sitelerini hazır hale getirerek dijital yayıncılığa ilk adımlarını atmış olacaklar.

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin katkıları ile gerçekleşecek eğitimlerde öğrencilere yurt içi ve yurt dışından örneklerle dijital yayıncılık alanında güncel bilgiler sunulacak.

Fakülte olarak Kampüs Eğitimleri’ne ev sahipliği yapmaktan memnun olduklarını dile getiren İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Mete Çamdereli “Öğrencilerimizi güncel konular ve uygulamalarla buluşturmayı önemsiyoruz. Kampüs Eğitimleri’nin bu anlamda öğrencilerimize, dijital yayıncılık ve pazarlama alanında meslek hayatlarına katkı sağlayacak içerikler sunacağını düşünüyorum.”dedi. Yayıncı Akademisi Kampüs Eğitimleri ilerleyen dönemlerde farklı üniversite ve fakültelerde devam edecek.